Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Slet čarodějů a čarodějek

Možná neuvěříte, ale i v době kovidové, čarodějnice uspořádaly svůj pravidelný slet. Přiletělo i pár čarodějů. Letos si k tomu vybrali naši školu, protože na okolních kopcích, kde obyčejně mají svoje reje, bylo ještě plno sněhu.  Přiletěli hned ráno do 3.třídy a drze si sedli do lavic. Dokonce si nasadili i roušky a nechaly se otestovat na koronavirus! Pak se učili český jazyk, matematiku i angličtinu, protože se shodli na tom, že se jim to bude jednou hodit, až se na svých košťatech rozletí do světa. Zaletěli se také podívat do školní jídelny pozdravit paní kuchařky a smlsli si na dobrém obědě. Zaslechli jsme, že po těch pavoucích, žábách a různých lektvarech, které jedí celý rok, to prý bylo výborné. Po obědě se čarodějnice a čarodějové proletěli Prostřední Bečvou a svá košťata pak zaparkovali na školní zahradě. Všichni společně soutěžili v různých disciplínách. Mezi sebou se utkaly týmy Pavouků a Pavučin. Počasí jim přálo i přes špatnou předpověď. To asi proto, že správné čarodějnice a správní čarodějové si umí přičarovat vše, co potřebují. Tedy i to sluníčko a krásný den!

Vydáno: 21. 05. 2021 | Autor: Pavlína Petrušková