KRABICE OD BOT - DĚTI DĚTEM

Krabice od bot

Naše škola (konkrétně 2., 3. a 5. ročník) se zapojila do 11. ročníku celorepublikového projektu Krabice od bot, který zaštiťuje Diakonie Českobratrské církve evangelické. Projekt Krabice od bot je největší sbírka dárků pro děti v České republice, jejímž cílem je obdarovat děti z dětských domovů a potěšit je krásným dárkem na Vánoce pod stromeček. Ani našim žákům není lhostejný osud dětí, které neměly v životě tolik štěstí, a proto se zapojily do projektu s velkou chutí – donesly mnoho maličkostí a dárků pro děti ve věku 7-10 let, přičemž jsme nakonec na sběrné místo odvezli sedm krásných dárků pro sedm čekajících dětí. Doufáme, že dárky potřebné děti potěší a příští rok budeme s tímto krásným projektem pokračovat. Příspěvek bychom mohli zakončit mottem celého projektu – Děti darují dětem, což se u nás skutečně potvrdilo.

Fotogalerie

Vydáno: 10. 12. 2021 | Naposled upraveno: 10. 12. 2021 | Autor: Pavlína Petrušková