VELETRH SPORTOVNÍCH AKTIVIT

V úterý 12. září se všichni žáci školy vydali do Rožnova pod Radhoštěm na veletrh sportovních a volnočasových aktivit, který se konal v Campingu Rožnov a v přilehlé sportovní hale. 4. a 5. ročník se na místo konání (a poté i zpět) dopravil na kolech, ostatní třídy zaplnily autobus. Děti si během dopoledne mohly vyzkoušet velmi zajímavé sportovní a volnočasové aktivity - ve venkovním prostoru campu například baseball, různé překážkové dráhy, fitness, parkurové překážky, jízdu na u-rampě, tanec, olympijský pětiboj apod., ve vnitřním prostoru sportovní haly zase skoky na trampolínách, florbal, stolní tenis, moderní gymnastiku s využitím nářadí jako stuhy, balony, obruče nebo si děti mohly vyzkoušet i různé bojové sporty. Akce se velmi vydařila, bylo krásné počasí a děti odjížděly velmi spokojené. Cíl akce byl splněn - děti měly plno pohybu a vyzkoušely si nové zajímavé sporty.

Vydáno: 18. 09. 2023 | Autor: Pavlína Petrušková