PROJEKTOVÝ DEN - VĚDNICE

PROJEKTOVÝ DEN proběhl 1. 10. 2021 V RÁMCI PROJEKTU STÁLE SE UČÍME II, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0014044, který je spolufinancován Evropskou unií.

Projektový den jsme připravili společně s odborníky z praxe, jimiž byli Ing. Lucie Žoltá a Bc. Václav Machula.V průběhu projektového dne si žáci prostřednictvím vlastního  bádání, zkoumání a praktických pokusů s nadšením osahali a vyzkoušeli pojmy jako rovnice, nerovnice, vlhkost, tlak, tepelná roztažnost, jednotky. Aktivně aplikovali teorii v praxi – zjistili, že není těžké vyrobit si vlastní měřící techniku – jako je teploměr, vlhkoměr, váhu, kompas, aj. Inspirovali se vlastním experimentům a bádáním. Žáci byli projektem nadšeni.

Projekt vedla Ing. Lucie Žoltá Bc. Václav Machula

Vydáno: 05. 10. 2021 | Autor: Pavlína Petrušková