Lyžařský kurz se RUŠÍ

Vážení rodiče,
po dohodě s lyžařskou školou se lyžařský kurz RUŠÍ z důvodu nepříznivých lyžařských podmínek a předpovědi teplého počasí na víkend i příští týden.
Cena lyžařského kurzu Vám bude vrácena v plné výši. Lyžařská škola bude rozesílat hromadný email ohledně vrácení částky na Váš účet. V případě, že by Vám email delší dobu nepřišel, obraťte se prosím sami na lyžařskou školu.
Omlouvám se za zrušení na poslední chvíli, nicméně reagovala jsem na opakované dotazy z řad rodičů, zda lyžák v tomto počasí bude a vyjádření Vašich přání o zrušení.
Celý týden jsme s lyžařskou školou komunikovali a dostávali opakovaně informaci, že lyžařské podmínky jsou dobré. Jak je ale vidět na přiložené fotce z web kamery z dnešního dne, sjezdovka je místy vydřená a v okolí, kde by se děti také pohybovaly, je spousta bahna. A předpokládám, že přes víkend se situace ještě zhorší.
Doufám tedy, že toto rozhodnutí uvítáte.

Na Vás i Vaše děti se tedy budeme těšit v MŠ.

S pozdravem a přáním příjemného víkendu,
Michaela Valčíková

Vydáno: 23. 02. 2024 | Autor: Michaela Valčíková