Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Projekt: 72 Hodin

72 HODIN PRO LIDI, PŘÍRODU A MÍSTO, KDE ŽIJEŠ

07.10.2015 16:03
Děti ze školní družiny s pomocí vychovatelek a paní školnice se zapojily do celorepublikového projektu "72 hodin pro lidi, přírodu a místo, kde žiješ". V rámci projektu uklidily školní zahradu. Společně vysadily záhon trvalek a školní srdíčkový strom. Nyní budou muset pečlivě zalévat, aby  rostliny zakořenily a na jaře krásně vykvetly. Nenásilnou formou vedeme děti k lásce k přírodě. Srdíčkový strom se stal symbolem lásky. Při výsadbě stromu paní ředitelka připomenula, jak se k sobě chovají kamarádi a jak by bylo hezké, kdyby si všichni spolu rozuměli. Sára za všechny zarecitovala báseň o stromu a všichni slíbili, že se o něj budou starat. Nyní budeme pozorovat, jak se srdíčkový strom  během roku bude měnit. Doufáme, že se se mu u nás bude dobře dařit.

Více zde: https://zsmsbecva.webnode.cz/news/a72-hodin-pro-lidi-prirodu-a-misto-kde-zijes/

Vydáno: 17. 11. 2020 | Naposled upraveno: 26. 11. 2020 | Autor: